OTŘESNÉ: Pětatřicetiletý bezdomovec slízával svými ústy rozlité víno z chodníku

Skutečně neuvěřitelné chování předvedl dnes v plzeňské Husově ulici pětatřicetiletý bezdomovec. Ačkoliv jsou městští strážníci již zvyklí na kdejaké „kousky“, co však předvedl tento muž, strážníci dosud ještě nikdy neviděli. Muž totiž doslova a do písmene vysával ústy rozlité víno ze země!

bezdomovec ždímal noviny s vínem v ústech, zdroj - mpplzen.czFoto: Autentické foto – bezdomovec před zraky strážníků vycucává víno z novin, zdroj: MP Plzeň

„Před půl jedenáctou procházela hlídka městské policie Husovou ulicí, kde neušel její pozornosti jí známý muž bez domova, který byl opětovně opilý. Vrávoral a chystal se přejít silnici, jedoucí auto kvůli němu muselo začít prudce brzdit. Pětatřicetiletý muž z Rokycanska pak popoběhl několik metrů mimo vozovku a upadl na schodech před zdejší bankou, kde se mu také přitom všem podařilo rozlít víno, jež předtím držel v ruce,“  sdělila k muži Jana Pužmanová, mluvčí plzeňských městských strážníků.

Jak upřesnila, muž se s rozlitým vínem však nechtěl smířit, proto jej začal přímo před zraky strážníků slízávat ze země!

„Rozlité víno se pak snažil muž vysát následně ústy z chodníku a nejen to. Během hovoru, kdy strážníci zjistili, že je muž v pořádku a při pádu se nezranil, neustále opakoval, že chce víno a přitom vyndal noviny, které měl schované v kapse a začal je namáčet do kaluže rozlitého alkoholu, pak jej ždímal do pusy,“  doplnila mluvčí Pužmanová. Muž poté skončil na záchytné stanici.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>