Pátek třináctého: Nehody, padlé stromy a komplikace v dopravě

Začátek víkendu nezačal příliš ideálně. V důsledku povětrnostních podmínek, ledovky a silného větru se na řadě míst bouralo. Kromě nehod však museli hasiči vyjíždět také k popadaným stromům na silnici.

havárie autobusu s dětmi u všerub, hzspkFoto: Ilustrační, HZSPk

Již krátce před sedmou hodinou ranní došlo u Třemošné k nehodě autobusu a osobního vozidla. Autobus v důsledku střetu s vozidlem skončil na boku ve škarpě. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Podobná situace byla také na Tachovsku, konkrétně u Benešovic, kam vyjížděli hasiči a policisté k nehodě několika osobních vozidel. Další nehoda se stala poblíž Kralovic, kde se střetly dva kamiony. Jeden z nich následně skončil ve škarpě, druhý přes silnici.


V důsledku silného větru, který zasáhl region již od ranních hodin, museli hasiči vyjíždět likvidovat popadané stromy. Nejvíce se situace dotkla Domažlicka, Plzeňska a Tachovska. Konkrétně na Blovicku museli hasiči vyjet na spadlou větev, která bránila v provozu na komunikaci. Jen o několik minut dříve vyjížděli jejich kolegové z Kdyně odstranit padlý strom, který skončil na silnici a bránil v provozu.

Video: Naprosto nesjízdná silnice v důsledku ledovky. Situace poblíž Těnovic na jižním Plzeňsku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat