Pětačtyřicetiletému řidiči se udělalo za volantem špatně. Následně vlétl s autem do pole s pšenicí

Policisté vyšetřují dopravní nehodu, k níž došlo dnes ráno nedaleko Lomce. Podle všeho se nejspíše udělalo řidiči za jízdy špatně, kdy následně v důsledku zdravotní indispozice vlétl se svým vozem do pole s pšenicí.

nehoda u Blovic-Sp.Poříčí 4Foto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„V 05:45 hodin došlo na silnici mezi obcemi Klatovy a Janovice nad Úhlavou k dopravní nehodě. Pětačtyřicetiletý řidič osobního vozidla tovární značky Ford Escort u obce Lomec na rovném úseku vjel pravděpodobně vlivem zdravotního stavu do protisměru a dále do pole s pšenicí, kde s vozidlem havaroval. Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob,“  sdělila mluvčí policistů Dagmar Brožová.

Podle jejích informací nevznikla na vozidle žádná škoda. Jediná škoda vznikla na obilí. Tam policisté odhadli škodu na rovných tisíc korun.

„Požití alkoholických nápojů před jízdou a během jízdy u řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou. Dopravní nehodu dále šetří policie Dopravního inspektorátu v Klatovech,“  dodala mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat