Policisté chytili opět další dva provinilce pod vlivem alkoholu. Jedním z nich byla žena

Policisté na Klatovsku chytili během neděle a pondělí další provinilce pod vlivem alkoholu. Tentokrát se jednalo o jednu ženu a muže. Oba měli v dechu značné množství alkoholu.

mladí opilí, mpplzen.czFoto: Ilustrační, mpplzen.cz

„Nýrští policisté kontrolovali v pondělí 8. února letošního roku u Janovic nad Úhlavou řidiče vozidla, který byl zastaven ve 22.25 hodin. Muž z Klatov ve věku 41 let byl vyzván k provedení dechové zkoušky a výsledek měření byl 0,39 a opakovaně 0,45 promile alkoholu. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku,“  sdělila policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Již o den dříve však chytili sušičtí městští strážníci třiačtyřicetiletou ženu, která nadýchala dokonce přes jedno promile alkoholu.

„V neděli 7. února v Sušici byla kontrolována hlídkou strážníků městské policie řidička místní 43letá žena, která jela s vozidlem tovární značky Chevrolet. V ulici Pravdova byla zastavena a podrobila se dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil 1,22 promile alkoholu. Věc byla oznámena policistům, kteří se dostavili na místo, a žena ze zdravotních důvodů nemohla provést další dechovou zkoušku. Žena byla převezena do zdravotnického zařízení v Sušici, kde se podrobila lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Žena je podezřelá ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,“  dodala Ladmanová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>