Policisté hledají svědky dopravní nehody. Viník z místa kolize okamžitě ujel

Horšovskotýnští policisté hledají svědky dopravní nehody, k níž došlo 17. července v jedné z ulic v Horšovském Týně. Tam totiž neznámý šofér naboural do zaparkovaného vozidla a z místa ujel.

nehoda oa+motorkáře v těnovicích, PnDFoto: Ilustrační, autor: Plzeňsko na dlani

„Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo dne 17. července 2016 v době od 09.50 hodin do 11.30 hodin v obci Horšovský Týn v ulici Masarykova před bytovým domem č. p. 279,“  sdělila k nehodě mluvčí policistů Dagmar Brožová.

Podle jejích informací právě v této ulici naboural dosud neznámý řidič do jiného zaparkovaného vozidla.

„Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem narazil do zadní části zaparkovaného vozidla tovární značky Hyundai I 40. Řidič po dopravní nehodě neprodleně nezastavil vozidlo, s majitelem vozidla si navzájem neprokázal svou totožnost, nesdělil údaje o vozidle, se kterým měl účast na dopravní nehodě, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě a z místa odjel,“  doplnila mluvčí. Lidé, kteří byli svědky této nehody, mohou své informace sdělit na linku tísňového volání 158.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat