Policisté hledají svědky dopravních nehod. Stále více řidičů od nehody ujíždí!

Policisté z Plzně-venkova hledají v těchto dnech svědky dvou dopravních nehod, k nimž došlo v uplynulých dnech. V obou případech však viníci z místa nehody okamžitě ujeli. Jedna z nehod se stala na severním Plzeňsku, druhá nedaleko Nepomuka. 

nehoda u těnovic II., PnDFoto: Ilustrační, zdroj: Plzeňsko na dlani

„K první dopravní nehodě došlo dne 18. srpna 2017 kolem 14. hodiny v obci Kozolupy. Dosud nezjištěný řidič se svým vozidlem poškodil zaparkované vozidlo tovární značky Kia Ceed, které stálo na místním parkovišti. Viník dopravní nehody z místa ujel, aniž by celou věc řádně oznámil na policii,“  sdělila mluvčí policistů Hana Rubášová.

K druhé dopravní nehodě došlo jen o několik dnů později. „Dne 23. srpna 2017 v době od 14:00 – 16:00 hodin dosud neznámý řidič se svým vozidlem poškodil rozpojovací skříň elektrického vedení, která je umístěna na sloupu veřejného osvětlení v obci Čmelíny – Vísky. Při dopravní nehodě vznikla škoda na rozpojovací skříni elektrického vedení ve výši 15 000 korun,“  doplnila Rubášová.

Policisté proto žádají širokou veřejnost o spolupráci, konkrétně hledají svědky obou těchto nehod. „Žádáme všechny případné svědky, kteří by policistům mohli sdělit informace k výše uvedeným dopravním nehodám, aby se obrátili na policisty z dopravního inspektorátu Plzeň – venkov (Slovanská Alej 26, Plzeň, tel: 974 326 111) nebo na kterékoliv oddělení Policie ČR či na tísňovou linku 158,“  doplnila Hana Rubášová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat