Policisté kontrolovali dodávková auta u přechodů Lísková a Železná. Pátrali po migrantech

Policisté si dnes posvítili na dodávková auta jedoucí poblíž bývalých hraničních přechodů Lísková a Železná na Domažlicku. Cílem jejich pátrání bylo odhalit potenciálně nežádoucí osoby a možné nelegální migranty. Jak se nám povedlo zjistit, policisté žádného nelegálního migranta však nezadrželi.

pátrání po migrantech u lískové, policie.cz

„Dnes dopoledne proběhla součinnostní kontrolní akce cizinecké policie v součinnosti s pořádkovou policií. Akce, která začala v 8 hodin ráno a trvala až do 13 hodin odpoledne, proběhla u bývalých hraničních přechodů Lísková a Železná,“ uvedla mluvčí policistů Dagmar Brožová.

Celá tato akce se konala za účelem vnitrostátního pátrání a realizována byla prostřednictvím typování vozidel. Ta byla následně policisty také zastavena a důkladně zkontrolována. To se týkalo také osob uvnitř těchto vozidel.

policisté kontrolují dodávky kvůli migrantům, policie.cz

„Mimo jiné se policisté zaměřili na kontrolu dodržování povinností plynoucích pro cizince podle ustanovení cizineckého zákona a na pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách. Bylo zkontrolováno několik desítek osobních automobilů a dodávek. Nebylo zjištěno žádné protiprávní jednání,“  doplnila mluvčí policistů.

Foto: Autentické foto z pátrací akce, policie.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat