Policisté na Domažlicku uskutečnili dopravně bezpečnostní akci. Řidiči jezdili tentokrát zodpovědně

V uplynulých dnech uskutečnili policisté z Domažlicka dopravně bezpečnostní akci. Při ní se zaměřili na dodržování základních pravidel silničního provozu a používání bezpečnostních pásů. 

kontrola kotoučků, policie.czFoto: Ilustrační, zdroj: Policie ČR

„Dne 25. února 2018 proběhla na silnicích Domažlicka okresní dopravně bezpečnostní akce, při které dopravní policisté kontrolovali technický stavu motorových vozidel, předepsané osvětlení, rychlost, používání bezpečnostní pásů a dodržování obecně platných ustanovení zákona o provozu na pozemních komunikacích,“  sdělila mluvčí policistů Dagmar Brožová. Během akce bylo zkontrolováno celkem 64 vozidel a bylo zjištěno 5 přestupků. „Z toho čtyři přestupky policisté vyřešili na místě v příkazním řízení v úhrnné částce 800 korun, jeden přestupek oznámili správnímu orgánu k projednání. Ze sledovaných přestupků se jednalo ve třech případech nevyhovující technický stav vozidel,“  doplnila Brožová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat