Policisté prošetřují zpronevěru peněz hasičů. Z jejich účtu zmizelo přes 800 tisíc korun!

Kriminalisté se v těchto dnech začali zabývat případem zpronevěry většího množství peněz. K tomu došlo v rámci Krajského sdružení hasičů Plzeňského kraje, jež sdružuje dobrovolné hasiče. Mezi podezřelými je podle serveru iDnes, který s touto informací přišel, pracovnice tohoto sdružení. Ta údajně měla tyto prostředky vybírat z účtu a následně je použít pro svoji osobní potřebu. 

bankovky, peníze, wikimedia.orgFoto: Ilustrační, zdroj: wikimedia.org

Na téměř nulový zůstatek účtu tohoto sdružení se přišlo již v listopadu letošního roku, kdy vyšlo najevo, že na tomto účtě chybí zhruba 800 tisíc korun. Dobrovolní hasiči následně podali trestní oznámení na pracovnici sdružení a jejich podnětem se začali zabývat také policisté.

 

One thought on “Policisté prošetřují zpronevěru peněz hasičů. Z jejich účtu zmizelo přes 800 tisíc korun!

  • 4.1.2018 at 14:32
    Permalink

    Zloději jedni. A to se nekradlo jen v tom krajském sdružení, ale také v okresním Plzeň-jih, kde už v roce 2013 zmizelo 125 tisíc z pokladny. Zajímavé je, že v obou sdruženích pracoval jistý pan Josef Černý, který figuroval na vysokých postech ve vedení těchto sdružení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde