Policisté z Nýrska zachránili ženu, která se chtěla oběsit. Policisté ženu našli v poslední chvíli, kdy už měla oprátku na krku!

Obrovské hrdinství dokázali dva nýrští policisté, jmenovitě Jan Körber a Antonín Fejtl, kteří vyjížděli na oznámení svých kolegů z Chodova k případu zoufalé ženy. K události došlo již v minulém týdnu. Teprve nyní však vyšlo na povrch, jaké tragédii tito policisté zabránili. S informací o tomto případu přišel jako první server Krimi-Plzeň.

sebevrah na stromě, zdroj-webFoto: Ilustrační, zdroj: web

Chodovští policisté obdrželi volání od jedné ženy s tím, že její kamarádka se v Nýrsku chystá spáchat sebevraždu. Policisté z Chodova tuto zprávu bleskově předali svým kolegům v Nýrsku, kteří se ihned pustili do záchranné akce.  Na místo, kde žena bydlí, vyrazila „na majáky“ nejbližší hlídka, kterou tvořili právě tito dva jmenovaní policisté. Ti v domě, kde žena měla bydlet, nalezli pouze jejího manžela, který ji již také aktivně hledal.

policisté, kteří zachránili ženu v Nýrsku, krimi-plzen.czFoto: Policisté, kteří zachránili ženu před smrtí, zdroj: krimi-plzen.cz

Když manžel a policisté hledanou ženu v domě nikde neobjevili, vyrazili po stopách ve sněhu, které po sobě žena zanechala. Jak se záhy ukázalo, byla jejich volba tou správnou. Po několika ušlých kilometrech ženu policisté našli. Ta již v té době stála u stromu s oprátkou na krku. Policisté proto se zoufalou ženou navázali hovor, během něhož se jim podařilo zoufalou ženu přesvědčit, aby od svého úmyslu upustila. To se jim nakonec podařilo. Žena tak nakonec skončila v péči záchranářů.

 

 

One thought on “Policisté z Nýrska zachránili ženu, která se chtěla oběsit. Policisté ženu našli v poslední chvíli, kdy už měla oprátku na krku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat