Pošťák z Plzeňska kradl peníze, které měl doručit lidem. Nyní mu hrozí až rok ve vězení

Obrovský skandál, v němž jde o krádež peněz, se snáší na Českou poštu. Konkrétně se celá záležitost týká jednoho z jejich zaměstnanců. Jedenadvacetiletý muž ze Stodska, který na poště pracoval jako doručovatel, totiž v uplynulých dnech kradl peníze lidí. Namísto toho, aby muž peníze těmto lidem řádně předal, kradl si je pro vlastní potřebu. Celý případ nyní vyšetřují policisté.

bankovky, peníze, wikimedia.orgFoto: Ilustrační, wikimedia.org

„Policisté z obvodního oddělení policie Stod se v současné době zabývají případem zpronevěry. Tohoto jednání se měl dopustit 21letý muž z obce Lochousice, když jako zaměstnanec doručovací společnosti si při doručování důchodů přisvojil finanční hotovost přibližně 12 000 korun, která mu byla spolu s dalšími částkami svěřena k roznosu a výplatě důchodů. Za jeho jednání mu tak hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok,“  sdělil k případu policejní mluvčí Jan Koželuh.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat