Před Nepomukem došlo k havárii osobního vozidla, v němž cestovaly tři děti. Zranění naštěstí nejsou vážná

Dnes těsně po devatenácté hodině došlo na silnici č. 20 za odbočkou na Klášter k poměrně závažné nehodě osobního vozidla, v němž cestovali dva dospělí a tři děti. Nehoda se stala asi kilometr za obcí Měcholupy ve směru na Nepomuk. S největší pravděpodobností k nehodě došlo poté, co vozidlo vyjelo ze své jízdní dráhy a sjelo do škarpy na protější straně vozovky. Vozidlo poté jelo ještě několik metrů silničním příkopem, až skončilo napůl na silnici. Přesnou příčinu nehody však musí prokázat až policejní vyšetřování. Jen velkým štěstím ovšem bylo, že v danou chvíli, kdy k nehodě došlo, nejelo v protisměru žádné jiné vozidlo. Následky takové kolize by jistě byly tragické.

nehoda u nepomuka, sdh-blovice.jpg II.

nehoda u kláštera, sdh blovice 3

Podle našich informací došlo při této nehodě ke zranění všech dětí a dvou dospělých osob. Jejich zranění by však neměla být nijak vážná. Na místě události zasahovali kromě hasičů z Nepomuka a Blovic také dvě záchranářské sanitky. Podle zdroje blízkého hasičům skončili všichni zranění v péči záchranářů.

nehoda u nepomuka, zdroj - sdh-blovice

Foto: Autentické foto – nehoda u Nepomuka, zdroj: SDH

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat