Přestože začal astronomický podzim, teplé dny zdaleka nekončí

Ačkoliv léto prakticky skončilo a nastoupil astronomicky podzim, teplé dny zdaleka ještě nekončí. Podle všeho se můžeme v první polovině září těšit z poměrně letních teplot.

podzim, počasí, wikimedia.orgFoto: Ilustrační, wikimedia.org

Podle předpovědi meteorologů se můžeme již v tomto týdnu těšit na teploty atakující 26 stupňů Celsia. Konkrétně od středy 7. září by tak mělo být v regionu polojasno až jasno. Na jihozápadě se bude zpočátku objevovat nízká oblačnost nebo dokonce mlhy. Nejvyšší denní teploty se vyšplhají až k 27 °C, na horách budou o něco nižší 19 až 22 °C. O den později se můžeme těšit na jasno až polojasno. Zpočátku během dne se objeví místy mlhy nebo nízká oblačnost. Nejvyšší denní budou v rozmezí 26 až 29 °C.

Předpověď na pátek by měla být také poměrně optimistická, kdy se očekává jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Odpoledne a večer se při přechodně zvětšené oblačnosti mohou objevit ojediněle přeháňky a bouřky. Nejvyšší denní budou v rozmezí 26 až 29 °C. Podle odhadů se na víkend očekává jasno až polojasno s teplotami kolem 26 stupňů Celsia.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat