Prezident Miloš Zeman navštíví opět region. Jeho návštěva se uskuteční již za čtyři dny

Již podruhé zavítá do Plzeňského kraje prezident republiky Miloš Zeman. Jeho cesta se uskuteční již 24. – 26. ledna. V rámci této služební cesty navštíví hlava státu několik míst.  

příjezd prezidentské kolony do Blovic, PnDFoto: Ilustrační – prezidentská kolona, Plzeňsko na dlani

Na programu bude první den návštěva společnosti Škoda JS, a.s. a setkání se zaměstnanci, odpoledne pak zavítá prezident do Třemošné, kde se setká s představiteli města a občany.

Druhý den návštěvy je plánováno setkání s dětmi v Dětském domově Planá a řediteli dětských domovů. Poté se prezident setká s představiteli města a také s místními občany. Odpoledne je v plánu návštěva Konstantinových Lázní, které byly vyhlášeny Vesnicí roku Plzeňského kraje v roce 2016. I zde se prezident setká s představiteli obce a obyvateli.

Poslední den návštěvy prezidenta v kraji začne na Středním odborném učilišti v Domažlicích, kde bude připraveno setkání s řediteli střeních škol v kraji a poté s žáky tří domažlických středních škol. Pak se prezidentská kolona přemístí do Kdyně, kde se opět prezident potká s vedením města a bude besedovat s občany.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>