Projekt kalendáře TIME 2016 vyvrcholí na charitativní párty. Ta se uskuteční v Plzni

Martin Stránský, Pavel Horváth, Mahulena Bočanová a další známé tváře ztělesnily na fotografiích Ivana Mladenova vysněná povolání malých pacientů onkologického oddělení Fakultní nemocnice v Plzni. Výsledkem je tak unikátní kalendář s názvem TIME 2016 a také putovní výstava velkoformátových fotografií. Ta svoji pouť uzavře již 9. prosince na Design Block Party v hotelu Golden Fish v Plzni, kde bude možné některé z fotografií vydražit. Výtěžek z projektu půjde ve prospěch nadace Šance onkoláčkům.

barbora-munzarova-na-kalendari-time-2016-zdroj-tz-d-vitovaFoto: Barbora Munzarová – foto z kalendáře TIME 2016, zdroj: TZ – D.Vítová

Cílem celé toto akce je pomoci rodinám onkologicky nemocných dětí, které i po skončení léčby potřebují nakupovat přípravky na zvýšení imunity, speciální zdravotní pomůcky a hygienické potřeby. Za projektem TIME – Daruj čas stojí trojice přátel – pěvkyně Jana Marie Kateřina Korbelová, vizážistka a stylistka Dita Bezděková a fotograf Ivan Mladenov.

V kalendáři tak figurují: herec Martin Stránský jako záchranář, fotbalista Pavel Horváth jako kuchař, herečka Mahulena Bočanová jako zpěvačka, z hokejisty Ryana Hollwega se stal rytíř a modelka Gabriela Dvořáková – Bártová se vyfotila jako paní učitelka. Lucie Křížková se na stránkách kalendáře představuje ve své skutečné roli modelky, zpěvák Marek Ztracený se posadil za bubny a herečka Dana Verzichová se stala zdravotní sestřičkou, stejně jako v seriálu.

„Role jsme vybírali podle založení fotografovaných osobností – například Míra Hejda má blízko k autům, Báru Munzarovou známe jako seriálovou lékařku a Jaro Smejkal je fanoušek Hvězdných válek. Jen Martin Straka má prý ke kutilovi daleko,“  říká Dita Bezděková. Strážný anděl kalendáře má tvář herečky a moderátorky Taťány Krchovové a nechybí ani fotografie dětí, jejichž přání jednotlivé snímky inspirovala. Titulní stranu zdobí trojice Andílků – dívek ze stejnojmenného pěveckého sboru Jany Marie Kateřiny Korbelové.

Večer na téma „matka a dítě“ navíc také zpestří módní přehlídka pražské návrhářky Terezy Sabáčkové, při níž si svůj sen být modelkou splní holčička Eliška. Spolu s profesionálními modelkami se projde po mole ve společenských a svatebních šatech. Setká se i s Lucií Křížkovou, která její vysněné povolání ztvárnila v kalendáři TIME 2016. Lucie Křížková také bude celým večerem provázet. Návštěvníci se mohou těšit i na hudbu kapely New Life, ukázku slam poetry, vlasovou show či prodejní výstavu luxusních doplňků.

Vstupenky na tento charitativní večer jsou k dostání v kadeřnictví Design Block, Smetanovy sady 11, telefon: 728 278 276.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>