Prolhaná žena okrádala muže. Seznámila se s nimi přes internet, a když u nich přespala, okradla je!

V těchto dnech obvinil policejní komisař z Klatov dvaačtyřicetiletou ženu z Českých Budějovic z několika přečinů. Konkrétně se měla žena dopustit zpronevěry, krádeže a opatření a pozměnění platebního prostředku. Podle všeho se jednalo o rafinovanou podvodnici, jenž si vybírala muže na internetu, které následně okrádala. Nejen však je! Žena takto řádila v několika městech a obcích.  Výčet jejích „lumpáren“ je neuvěřitelný!

pouta, mpplzenFoto: Ilustrační, mpplzen.cz

„Žena počátkem měsíce srpna 2015 v obci Horská Kvilda si jako zaměstnanec přisvojila tržbu, která jí byla svěřena zaměstnavatelem. Peníze žena použila pro vlastní potřebu a jednalo se celkem o 76 565 Kč. V měsíci září 2015 žena telefonicky kontaktovala pětašedesátiletého muže z Varnsdorfu, jenž ženě poskytl ubytování. V průběhu měsíce října v bytě poškozeného vzala finanční hotovost a platební kartu peněžního ústavu, jejíž pomocí postupně vybírala peníze a způsobila škodu přesahující 47 tisíc korun,“  popsala začátek kriminálnické kariéry této ženy policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Žena se však rozhodla okrádat muže také prostřednictvím nejrůznějších seznamovacích portálů. Na některé internetové seznamky proto vyvěsila svůj inzerát na seznámení.

„Prostřednictvím seznamovacího portálu poznala žena sedmapadesátiletého muže z Pardubic, který ji v druhé polovině měsíce prosince 2015 poskytl ubytování v bytě. Žena byt opustila 27. prosince a muž zjistil, že jej okradla, kdy též vzala peníze a platební kartu a vybrala přes dva tisíce korun. Pomocí dalšího seznamovacího portálu na internetu se seznámila s osmačtyřicetiletým mužem, který pobýval v obci na Plánicku, kam byla pozvána. Počátkem měsíce června letošního roku poškozená rodina zjistila, že se žena zmocnila finanční hotovosti. Škoda přesahuje 12 tisíc korun. V obci Nečín dne 12. prosince 2015 si žena v domě přisvojila prsten a v Dobříši z vozidla vzala registrační značky, doklady poškozených a svetr. Počátkem měsíce března 2016 v Mladé Boleslavi v bytě devětapadesátiletého muže vzala finanční hotovost přesahující deset tisíc korun,“  popsala řádění rafinované podvodnice policejní mluvčí.

Jak se však ukázalo, nejednalo se o jediné skutky této ženy. V Praze se chtěla tato podvodnice dostat lstí do bytu jedné seniorky, které telefonovala s vymyšlenou legendou. Když ji důvěřivá důchodkyně pozvala do bytu, zlodějka jí ukradla tablet. Jak vyšlo najevo, žena byla protřelou podvodnicí a zlodějkou. V posledních třech letech byla dokonce táborským okresním soudem odsouzena. Jednalo se tak o skutečnou recidivistku, která se rozhodla, že se vydá na dráhu zločinu.

Jen díky vynikající spolupráci kriminalistů z oddělení hospodářské kriminality v Klatovech a jejich kolegů z Otrokovicka se podařilo tuto ženu zadržet a umístit ji do vězení. Tam si počká na svůj zalsoužený trest.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat