Recidivista mlátil zaměstnankyni drah a mladou dívku. Muž naštěstí skončil ve vazbě

Klatovští městští strážníci zadrželi ve středu muže, který po patnácté hodině napadl zaměstnankyni drah a mladou dívku. K útoku muže na obě ženy došlo v objektu klatovského nádraží. Agresor nakonec skončil v policejní cele a poté ve vazbě, kam jej poslal soud. Jak se ukázalo, jednalo se o recidivistu a bývalého kriminálníka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Od komisaře ze služby kriminální policie a vyšetřování převzal usnesení o zahájení trestního stíhání šestačtyřicetiletý muž z Nýrska, který byl obviněn z přečinu výtržnictví. Muž ve středu 20. července letošního roku v objektu vlakového nádraží v Klatovech se dopustil výtržnosti, kdy napadl jiné osoby.  V 15.25 hodin na místě veřejnosti přístupném nejdříve slovně napadl zaměstnankyni drah a následně i mladistvou dívku, která se nacházela opodál. Muž dívku napadl i fyzicky a objekt opustil.  Do třiceti minut byl podezřelý muž zajištěn strážníky městské policie nedaleko nádraží, kteří jej převezli na obvodní oddělení policie. Muž byl za doprovodu policistů převezen do policejní cely a byl dán podnět k podání návrhu na vzetí do vazby. Podle rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby. Muž byl v minulosti již několikrát za různou trestnou činnost odsouzen,“  upřesnila k případu policejní mluvčí Dana Ladmanová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>