S plně naloženým kamionem se utrhla krajnice a málem spadl ze srázu. Silnice je neprůjezdná!

Dnes dopoledne došlo na silnici č. I/20 ve směru Plzeň – Č. Budějovice k omezení provozu, konkrétně v úseku Želčany – Vlčtejn. Za vším je nehoda plně naloženého kamionu, pod nímž se s největší pravděpodobností utrhla krajnice, a kolos se naklonil na bok. Jen díky svodidlům, která v místě jsou, neskončil kamion ve srázu pod vozovkou.

napůl převrácený kamion u Vlčtejna, PnDFoto: Autentické foto z místa, Plzeňsko na dlani

Silnice je v tuto chvíli (12.55 hod.) stále neprůjezdná, neboť na místě pracuje odtahová služba, která musí celý náklad z kamionu vyložit na silnici. Teprve poté bude možné uvízlý kamion vytáhnout zpět na silnici. Objízdná trasa vede přes obce Vlčtejn a Chouzovy. Silnice bude s největší pravděpodobností uzavřena až do 18 hodin.

místo kolize kamionu, pnd, zdroj - mapy.czFoto: Plzeňsko na dlani, mapa-zdroj: mapy.cz

Aktualizace 13.50 hod.:  Podle neověřených informací skončil řidič s nákladním vozem ve svodidlech poté, co strhl řízení. K tomu jej údajně donutil řidič protijedoucího osobního vozidla, který měl agresivně předjíždět kolonu jedoucích vozidel ve směru na Plzeň. Zda se tak skutečně stalo a za nehodou stojí silniční pirát, musí nyní zjistit policisté v rámci svého šetření.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat