Sebevraha zachránil policejní vyjednavač a místní policisté, kteří s ním navázali komunikaci

Dnes po šestnácté hodině vyjížděli blovičtí hasiči, záchranáři a místní policisté k muži, který se rozhodl spáchat sebevraždu. Podle našich informací se muž rozhodl oběsit. Na to, co se muž chystá udělat, upozornila policisty jeho přítelkyně. Okamžitě se proto rozjela záchranná akce, do níž se zapojili jak policisté, tak i hasiči a záchranná služba. Ti všichni okamžitě vyjeli na udané místo.

sebevrah na stromě, zdroj-webFoto: Ilustrační – muž se chtěl oběsit, zdroj: web

První na udané místo dorazili policisté a místní hasiči, kteří s dotyčným mužem, jenž stál na štaflích, navázali kontakt. Následně po nich dorazil k místu také policejní vyjednavač, který ve vyjednávání s mužem pokračoval. Zhruba po hodině se tak podařilo muže přemluvit k tomu, aby od svého úmyslu upustil. Muž byl následně převezen do nemocnice. Podle neověřených informací se muž k sebevraždě rozhodl poté, co se s ním jeho přítelkyně rozešla.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat