Sebevražda? Muž odešel v půl třetí ráno z domu. O tři dny později byl objeven utonulý na dně jezera

Domažličtí policisté se zabývají případem utonulého jedenapadesátiletého muže. Ten odešel již 8. října kolem třetí hodiny ráno z domu v lehkém oblečení. O tři dny později bylo jeho tělo nalezeno policejními potápěči na dně jezera. Vše tak nasvědčuje tomu, že muž nejspíše spáchal sebevraždu.

utonulý muž, zdroj foto - ascr.czFoto: Ilustrační, zdroj: ascr.cz

„Policisté Obvodního oddělení Domažlice dne 8. října 2016 ve večerních hodinách hodin přijali oznámení devětačtyřicetileté ženy, že se ztratil její bratr, který byl u ní na návštěvě. Jednapadesátiletý muž měl v půl třetí ráno odejít z domu jen lehce oblečen a do současné doby se nevrátil. Žena se o svého bratra obávala. Policisté po pohřešovaném muži vyhlásili pátrání a provedli prověrky v lékařském zařízení. S ohledem na dosavadní neúspěšné pátrání vzlétl i policejní vrtulník s termovizí, který v uplynulých dnech létal nad Domažlicemi,“  popsala pátrání po pohřešovaném muži policejní mluvčí Dagmar Brožová. Jak dále upřesnila, muž nebyl nalezen. Proto se do pátrání zapojili také policejní potápěči. Ti propátrávali vodní plochu Jezero.

„Ti dne 11. října 2016 kolem poledne nalezli tělo utonulého muže. Na místo přijela koronerka, která provedla prohlídku těla zemřelého. Nezjistila žádné stopy svědčící o zavinění nebo spoluúčasti druhé osoby na smrti zemřelého. Jako předběžnou příčinu smrti určila utonutí. Domažličtí kriminalisté nařídili soudní pitvu, která objasní faktickou příčinu úmrtí a také případnou hladinu alkoholu v krvi. Případem se dále zabývají,“  doplnila k nálezu mrtvého těla policejní mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>