Sebevraždy pokračují. V tomto týdnu se již dva lidé pokusili vzít si život!

Vlna sebevražd, která zasáhla v uplynulých dnech region, pokračuje. Zatímco minulý týden se na Domažlicku, Klatovsku a Tachovsku pokusilo o sebevraždu celkem sedm lidí (článek), v tomto týdnu jsou další případy hlášené. Tentokrát z Plzně. Tam se již na začátku tohoto týdne chtěla podřezat dívka v parku na Borech. Aby toho nebylo málo, včera navíc chtěl zoufalý muž skočit z mostu.

Sebevrah, zdroj-mpplzenFoto: Ilustrační, MP Plzeň

„Do ulice Na Hradčanech vyrazila ihned hlídka městské policie. Našla ho opřeného o svodidla na kraji silnice. Strážníkovi se podařilo s mužem navázat hovor. Přestože se choval muž vůči svému okolí dost nedůvěřivě, podařilo se ho získat. Muž přiznal, že vypil krabici vína a že chtěl skutečně spáchat sebevraždu skokem z mostu, a to kvůli ztížené životní situaci. Na místo dorazili poté i policisté ČR a záchranáři,“  sdělila mluvčí plzeňských městských strážníků Jana Pužmanová k zásahu, při němž chtěl muž díky špatné životní situaci ukončit život.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>