Seniorka ležela v bytě a bouchala do zdi. Její volání o pomoc zaslechli sousedé, kteří zalarmovali hasiče a policisty

Včera po osmnácté hodině vyjížděli blovičtí hasiči a jejich nepomučtí kolegové do Blovic, kde se v jednom z tamních bytů ozývalo volání o pomoc. Když hasiči a policisté přijeli na udané místo, kam je přivolali všímaví sousedé, kteří zaslechli volání o pomoc, jež vycházelo ze zmíněného bytu, zjistili, že uvnitř leží seniorka na zemi a nehýbá se. Hasiči proto ve spolupráci s policisty okamžitě vyrazili bezpečnostní dveře, neboť život ženy byl v tu chvíli v akutním ohrožení.

cvičení škola blovice, pndFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

Jak se následně ukázalo, díky bleskurychlému zásahu hasičů se podařilo seniorku zachránit doslova v pravou chvíli. Podle našich informací totiž žena s největší pravděpodobností utrpěla akutní příhodu, v jejímž důsledku nebyla schopna si pomoc zavolat sama. Nebýt všímavých sousedů, kteří zaslechli bouchání do zdi, kterým se nemohoucí seniorka snažila dovolat pomoci, vše by nejspíše skončilo smrtí. Žena skončila v plzeňské fakultní nemocnici, kam ji dopravila záchranná služba.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat