Šestasedmdesátiletý senior se válel na chodníku pokálený a namol. Policisté jej převezli na záchytku

Sušičtí policisté byli ve středu večer povoláni do jedné z tamních ulic, kde se na chodníku povaloval muž. Když policisté na místo přijeli, zjistili, že se jedná o šestasedmdesátiletého seniora, který byl zjevně opilý a navíc značně pokálený. Muž tak skončil na plzeňské záchytné stanici, kam jej policisté převezli.

opilec se válel u obchodního domu, mpplzen.czFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Dne 22. března 2017 v 21.15 hodin přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o tom, že na chodníku v ulici Americké Armády v Sušici leží muž. Policisté Obvodního oddělení Sušice ihned vyjeli na místo, kde se nacházel zjevně opilý, pokálený a agresivní muž. Ztotožnili jej, kdy se jednalo o šestasedmdesátiletého cizince. Na místo byl přivolán i lékař, který neshledal na muži žádné zranění. V přítomnosti lékaře a policistů muž odmítl dechovou zkoušku. Byl eskortován a převezen do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Sušičtí policisté případ zaevidovali jako přestupek proti veřejnému pořádku a dále se jím zabývají,“  sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat