Silnice v regionu se změnily v kluziště. Řidiči by neměli vyjíždět!

Dnešní den byl ve znamení nesjízdnosti silnic v regionu. Již od dopoledních hodin evidují policisté několik dopravních nehod. Na silnicích na jižním Plzeňsku, Rokycansku a Tachovsku se tvořila ledovka. Mnoho silnic je v důsledku nastalé situace zcela nesjízdných.

ledovka na silnici, ledovka, zdroj - youtubeFoto: Ilustrační – ledovka na silnici, zdroj: youtube.com

Snad nejhorší situace byla na jižním Plzeňsku, kde se mezi Zdemyslicemi a Žákavou vytvořila ledovka o délce asi 3 kilometrů. Podle našich zjištění je tato komunikace prakticky nesjízdná. Podobná situace je také na silnici mezi Štítovem a Žákavou. Nejinak tomu bylo také v okolí Chlumčan, kde se na silnici 18040 vytvořila souvislá vrstva ledu. Silnice mezi obcemi Letiny a Kbelnice je prakticky nesjízdná.

Také na Rokycansku je evidováno několik úseků, kde nelze vyjet. Snad nejhorší situace je kolem Kařezu. Na Tachovsku je nejhorší situace poblíž obce Stráž, kde se vytvořila ledovka o délce 5 kilometrů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>