Slunečno a teplo, místy však přeháňky a bouřky. Tak bude vypadat tento týden

Podle všeho se v tomto týdnu dočkáme střídavého počasí, kdy se nad regionem budou objevovat slunné dny s poměrně vyššími teplotami, které ovšem na některých místech regionu vystřídají ojedinělé přeháňky a bouřky. Tak by měl vypadat s největší pravděpodobností celý tento týden.

slunečno místy bouřky, zdroj - fotoarchiv PnDFoto: Ilustrační, fotoarchiv Plzeňsko na dlani

Již v průběhu dnešního dne bude během odpoledne oblačno, místy přeháňky a bouřky. Ty mohou být na některých místech velmi intenzivní s přívalovými srážkami, menšími kroupami a místním zesílením větru až na 20 m/s. V průběhu večera by již mělo docházet k postupnému ustávání srážek.

V průběhu středy se očekává oblačno až zataženo, během dne přeháňky a bouřky. Ty mohou být opět velmi silné. Nejvyšší denní teploty budou v rozmezí 23 až 26 °C. Během čtvrtka by mělo být polojasno, k ránu ojediněle mlhy. Přes den se může přechodně objevit oblačnost a místy přeháňky. Nejvyšší denní teploty budou kolem 22 až 25 °C. V pátek se očekává oblačno a přechodně polojasno. Místy se však mohou opět objevit možné přeháňky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>