Starší muž vyhrožoval sousedovi. Ve vygradované hádce po něm hodil štípací sekeru!

Policisté ze severního Plzeňska řeší případ nebezpečného vyhrožování, při němž došlo k rozepři mezi sousedy, která vygradovala hozenou štípací sekerou. Tu hodil dvaašedesátiletý muž na svého souseda!

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Sousedské dlouhodobé vztahy vygradovaly v agresivní jednání dne 10. července ve večerních hodinách v obci Přehýšov. Starší muž vyhrožoval mladšímu sousedovi slovy, že ho zabije a ze svého pozemku měl směrem k mladšímu sousedovi na vedlejší pozemek hodit štípací sekeru,“  sdělila mluvčí policistů Iveta Kořínková. Mladší muž však na nic nečekal a na staršího útočného souseda vyběhl s pepřovým sprejem, kterého také zasáhl. Poté muž vhodil tuto sekeru zpět na pozemek svého agresivního souseda. „Sekera dopadla do zahradního bazénu a zranění výbušného souseda po zasažení pepřovým sprejem si vyžádalo lékařské ošetření a následný převoz do fakultní nemocnice,“  doplnila mluvčí Kořínková. Tímto jednáním se útočící muž dopustil nebezpečného vyhrožování vůči svému sousedovi. V současné chvíli policisté začali s prověřováním okolností.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat