Strážníci krotili zfetovaného mladíka. Ten zdemoloval telefonní automat a dvě auta

Plzeňští strážníci museli během včerejšího dopoledne zasahovat proti rozvášněnému muži. Ten v Husově ulici nejprve rozbil telefonní automat, poté ještě poničil dvě zaparkovaná auta. Když strážníci a policisté muže zadrželi, zjistili, že je nejspíše zdrogovaný.

zdrogovaný výtrník skončil v poutech, zdroj - MP PlzeňFoto: Autentické foto – zadržený muž s pouty na rukou poté, co zdemoloval telefonní automat, zdroj: MP Plzeň

„O chování a řádění mladého muže byla městská policie informována náhodným svědkem na lince 156. Během chvilky byli strážníci na místě. Výtržníka museli strážníci zpacifikovat, skončil s želízky na rukou. Byl totiž agresivní, odmítal jakkoliv prokázat svou totožnost a neustále chtěl z místa odejít,“  sdělila mluvčí plzeňských městských strážníků Jana Pužmanová. Jak doplnila, muž byl agresivní také na zasahující strážníky.

„V jeden moment se dokonce ohnal rukou po zasahujícím strážníkovi. Zajištěného šestadvacetiletého muže předali strážníci do rukou státních policistů, kteří si celý případ k dalšímu šetření,“  dodala mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>