Strážníci vyrazili do plzeňských ulic, kde provedli razii. Zátahu se zúčastnil také psovod a hlídkový pes

Uplynulou sobotu proběhla v Plzni rozsáhlá razie, kterou uskutečnili tamní městští strážníci. Cílem celé razie bylo odhalit závadové osoby a opilou mládež. Do celého zátahu se zapojil také psovod s hlídkovým psem. Během akce se povedlo odhalit několik prohřešků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„V sobotu proběhla opět další kontrola na Americké třídě v Plzni a jejím okolí. I tentokrát hlídky městské policie věnovaly pozornost barům, hernám a klubům, kde zjišťovaly, zda v nich není porušován zakázaný prodej a podávání alkoholu mladistvým a nezletilým,“  uvedla mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Jedenáctka strážníků, včetně psovodů městské policie, se zaměřila také na veřejný pořádek a vyrazila zkontrolovat místa, kde se často zdržují lidé bez domova.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Zkontrolováno bylo třiapadesát osob a dvě desítky podniků. Akce tohoto charakteru budou nadále pokračovat,“  dodala k zátahu mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Foto: Autentické foto, zdroj: MP Plzeň

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>