Strážníci začali den sbíráním notorických opilců. Někteří z nich jen bezvládně leželi, druzí se plazili po zemi

Jen před několika málo dny jsme psali o tom, jak se města mění v opilecké zóny, v nichž řádí nejrůznější pobudové, s nimiž si nikdo neví rady. Jak se ukazuje, situace nabírá na intenzitě s příchodem teplých dnů, kdy nejrůznější opilecká individua vyráží nasávat přímo na veřejná prostranství.

povalující se opilec, mpplzen.czFoto: Ilustrační, MP Plzeň

Jen v Plzni řešili tamní strážníci během včerejšího dne tři skutečně extrémní případy. V jejich sítích uvízla navíc také notně opilá žena, která se doslova válela na lavičce.

„Hned po osmé ráno vyrazili strážníci na konečnou autobusu č. 26 na Bory. Namol opilá žena tu ležela bezvládně na místní lavičce. Strážníci ji ztotožnili a zjistili, že se jedná o šestatřicetiletou ženu ze Slovenska. V důsledku silného alkoholového opojení se u ní nezdařilo provést dechovou zkoušku, a protože se neudržela na nohou a svým jednáním ohrožovala své zdraví, převezli ji k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. O pár hodin později pak zamířila hlídka městské policie do centra města, kde značně opilý muž lezl po čtyřech u dětského hřiště. Sedmatřicetiletý muž z Tachovska to poněkud dost přehnal s přemírou alkoholu. Posledním případem byl muž, který ležel naprosto bezvládně na zastávce autobusu MHD v centru města. Alkohol ho natolik zmohl, že nebyl schopen odejít po svých,“  popsala opilecké případy mluvčí tamních strážníků Jana Pužmanová.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat