Tachovští policisté hledají svědky, kteří viděli chodit nahou ženu ulicemi. Neviděli jste ji?

S poněkud neobvyklou prosbou se obracejí tachovští policisté na veřejnost. Potřebují totiž objasnit chování ženy z Tachova, která přišla domů téměř zcela nahá. Podle všeho byla žena natolik opilá, že měla ´okno´ a nepamatuje si, co vůbec dělala.

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Tachovští kriminalisté se zabývají případem, který se stal z 30. dubna na 1. května letošního roku v Tachově a hledají občany, kteří by mohli poskytnout informace, díky kterým by kriminalisté mohli zmapovat pohyb 26leté ženy. Ta se vrátila z oslavy do místa svého bydliště v Tachově bez klíčů od bytu. Na sobě neměla kalhoty ani spodní kalhotky. Kriminalisté nyní prověřují, zda v tomto případě mohl či nemohl být spáchán trestný čin a žádají případné svědky, kteří by si všimli bosé ženy pohybující se po Tachově nebo poblíž Tachova oblečené jen do bílé halenky s černými dlouhými rukávy a malým volánkem podél knoflíkové légy z obou stran, aby jim pomohli zmapovat její pohyb,“  sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Policisté také hledají oblečení, bez kterého žena přišla. Konkrétně se jedná o modré džíny a dámské spodní kalhotky – bílá tanga s růžovou krajkou. Veškeré informace může veřejnost sdělit policistům na čísle 974 337 444, 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat