Tachovští policisté hledají svědky, kteří viděli chodit nahou ženu ulicemi. Neviděli jste ji?

S poněkud neobvyklou prosbou se obracejí tachovští policisté na veřejnost. Potřebují totiž objasnit chování ženy z Tachova, která přišla domů téměř zcela nahá. Podle všeho byla žena natolik opilá, že měla ´okno´ a nepamatuje si, co vůbec dělala.

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Tachovští kriminalisté se zabývají případem, který se stal z 30. dubna na 1. května letošního roku v Tachově a hledají občany, kteří by mohli poskytnout informace, díky kterým by kriminalisté mohli zmapovat pohyb 26leté ženy. Ta se vrátila z oslavy do místa svého bydliště v Tachově bez klíčů od bytu. Na sobě neměla kalhoty ani spodní kalhotky. Kriminalisté nyní prověřují, zda v tomto případě mohl či nemohl být spáchán trestný čin a žádají případné svědky, kteří by si všimli bosé ženy pohybující se po Tachově nebo poblíž Tachova oblečené jen do bílé halenky s černými dlouhými rukávy a malým volánkem podél knoflíkové légy z obou stran, aby jim pomohli zmapovat její pohyb,“  sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Policisté také hledají oblečení, bez kterého žena přišla. Konkrétně se jedná o modré džíny a dámské spodní kalhotky – bílá tanga s růžovou krajkou. Veškeré informace může veřejnost sdělit policistům na čísle 974 337 444, 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>