Teplé dny budou pokračovat až do poloviny příštího týdne. Místy se však objeví přeháňky a bouřky

Podle meteorologů nás čeká několik teplých dnů. Zhruba až do poloviny příštího týdne budou venkovní teploty dosahovat 24 – 27 stupňů Celsia. Místy se však objeví také přeháňky a bouřky.  

tropická vedra, sucho, morguefile.comFoto: Ilustrační, morguefile.com

Již na dnešní noc se proto očekává zpočátku polojasno až skoro jasno. V průběhu noci bude oblačno až zataženo, k ránu se však místy objeví dokonce slabý déšť. Nejnižší teploty se budou pohybovat v rozmezí 14 až 11 °C, na horách 12 až 9 °C.

V průběhu neděle bude oblačno a zataženo, přechodně však polojasno. Dopoledne se zpočátku objeví místy slabý déšť, který bude během odpoledne vystřídán přeháňkami. K večeru se však mohou vyskytnout dokonce bouřky. Nejvyšší teploty 21 až 24 °C, na horách 16 až 19 °C. Vítr bude mírný západní o síle 3 až 7 m/s.

Na pondělí se očekává oblačno a místy přeháňky. Odpoledne by mělo již docházet k ubývání oblačnosti a ustávání srážek. Nejnižší noční teploty budou v rozmezí 16 až 13 °C, nejvyšší denní 23 až 26 °C. Vítr bude mírný severozápadní o síle 2 až 6 m/s.

V průběhu úterý bude skoro jasno až polojasno. Nejnižší noční teploty 14 až 11 °C, nejvyšší denní 24 až 27 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr o síle 1 až 4 m/s.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>