U Louňové zcela shořel traktor. Ačkoliv hasiči na místo dorazili rychle, stroj se zachránit nepodařilo

Dnes, krátce před dvacátou hodinou, zasahovali dobrovolní a profesionální hasiči u požáru traktoru. K tomu došlo na poli nedaleko Louňové na Přešínsku. Ačkoliv hasiči ihned vyrazili na místo události, traktor se jim zachránit nepodařilo. Celý stroj tak skončil v jednom ohni.

požád Čížkov traktor, sdh bloviceFoto: Autentické foto, zdroj: SDH města Blovice

Proč k požáru vůbec došlo, musí nyní zjistit hasičský vyšetřovatel. Jelikož se však jednalo o starší typ traktoru, bude příčinou požáru s největší pravděpodobností technická závada.

Podle našich informací vzplál traktor téměř okamžitě. Oheň se navíc šířil tak rychle, že řidič musel doslova vyskočit z kabiny ven, aby si zachránil holý život. „Řidič prý zaslechl ránu, pak se ze stroje vyvalil hustý dým. Kabina traktoru prý byla rázem plná kouře,“  popsal rychlý průběh požáru Josef Sýkora ml., který na místě zasahoval jako jeden z hasičů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>