Ujíždění od nehod se stává novým trendem. Policisté pátrají po svědcích

Rokycanští policisté pátrají po svědcích dvou dopravních nehod, k nimž došlo včera na Rokycansku. Podle všeho viníci z místa kolizí okamžitě ujeli. Ujíždění od nehod se tak stává stále častějším jevem.

nehoda oa+motorkáře v těnovicích, PnDFoto: Ilustrační, zdroj: Plzeňsko na dlani

„V úterý (6. září 2016) v půl sedmé ráno došlo v Litohlavech na místní komunikaci na házenkářském hřišti k dopravní nehodě. Dosud neznámý řidič v nezjištěném vozidle poškodil roh ocelového oplocení v místě od přístupové cesty k Vršíčku. Poškození bylo způsobeno v rozsahu šesti metrů, dále pachatel poškodil vstupní dvířka a tři nosné sloupky,“  popsala první nehodu policejní mluvčí Hana Kroftová s tím, že v tomto případě řidič vozidla z místa kolize bez váhání ujel.

„Druhá nehoda se stala stejného dne v 10:15 hodin v ulici Na Spilce v Rokycanech. Nezjištěný řidič zřejmě ve vozidle tovární značky Volvo stříbrné barvy poškodil odpadkový koš, který stál na chodníku u domu č.p. 90 po pravé straně komunikace ve směru od ulice Rokycanova,“  doplnila mluvčí. Také v tomto případě se řidič neobtěžoval věc nahlásit a raději ujel.

Policisté by proto uvítali pomoc svědků. Ti se mohou se svým svědectvím přihlásit na čísle 974 335 259. Policisté touto cestou děkují za případnou spolupráci.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat