Ujíždění od nehod se stává novým trendem. Policisté pátrají po svědcích

Rokycanští policisté pátrají po svědcích dvou dopravních nehod, k nimž došlo včera na Rokycansku. Podle všeho viníci z místa kolizí okamžitě ujeli. Ujíždění od nehod se tak stává stále častějším jevem.

nehoda oa+motorkáře v těnovicích, PnDFoto: Ilustrační, zdroj: Plzeňsko na dlani

„V úterý (6. září 2016) v půl sedmé ráno došlo v Litohlavech na místní komunikaci na házenkářském hřišti k dopravní nehodě. Dosud neznámý řidič v nezjištěném vozidle poškodil roh ocelového oplocení v místě od přístupové cesty k Vršíčku. Poškození bylo způsobeno v rozsahu šesti metrů, dále pachatel poškodil vstupní dvířka a tři nosné sloupky,“  popsala první nehodu policejní mluvčí Hana Kroftová s tím, že v tomto případě řidič vozidla z místa kolize bez váhání ujel.

„Druhá nehoda se stala stejného dne v 10:15 hodin v ulici Na Spilce v Rokycanech. Nezjištěný řidič zřejmě ve vozidle tovární značky Volvo stříbrné barvy poškodil odpadkový koš, který stál na chodníku u domu č.p. 90 po pravé straně komunikace ve směru od ulice Rokycanova,“  doplnila mluvčí. Také v tomto případě se řidič neobtěžoval věc nahlásit a raději ujel.

Policisté by proto uvítali pomoc svědků. Ti se mohou se svým svědectvím přihlásit na čísle 974 335 259. Policisté touto cestou děkují za případnou spolupráci.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>