Ujíždění od nehod se stává zvykem. Stále více řidičů sešlápne plyn a z místa nehody zmizí

V posledních letech přibývá případů, kdy lidé ujíždějí od dopravních nehod. Tento nešvar se však netýká jen těch, kteří jsou svědky nehod, ale také samotných viníků. Ti namísto toho, aby nehodu oznámili, raději bleskurychle ujedou. Policisté nyní pátrají hned po několika vinících.

nehoda u Blovic-Sp.Poříčí 4Foto: Ilustrační, Plzensko na dlani

„První nehoda se stala dne 15. února 2017 v době mezi 9:10 – 9:25 hodin v Třemošné v ulici U Lékárny, kdy vyjížděl zatím nezjištěný řidič se svým vozidlem z řady kolmo k vozovce zaparkovaných vozidel. Následně narazil částí svého vozidla do levé zadní části zde zaparkovaného automobilu, a poté z místa dopravní nehody ujel. Škoda na vozidle poškozeného je vyčíslena na částku 10 000 korun,“  sdělila k nehodě Hana Rubášová, mluvčí policistů Plzeň-venkov.

Další nehoda se stala v době od 17. do 20. února v Nové Vsi před místní firmou Unipap. Dosud neznámý řidič tam s nezjištěným vozidlem vyjel mimo silnici na štěrkobetonovou plochu, poté narazil do oplocení této firmy. Také tento řidič z místa okamžitě ujel.

„Třetí dopravní nehoda se stala dne 20. února 2017 okolo páté hodiny ráno. Neznámý řidič se svým vozidlem v obci Nepomuk na kruhovém objezdu směrem k silnici I. třídy nedal přednost v jízdě nákladnímu automobilu, kdy došlo ke střetu levé přední části neznámého vozidla s pravým bokem nákladního automobilu. Po střetu nezjištěný řidič z místa dopravní nehody ujel, aniž by sepsal záznam o dopravní nehodě nebo celou věc oznámil policistům. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na nákladním vozidle v částce přibližně 10 000 korun,“  dodala Rubášová.

Policisté se proto obracejí na svědky s prosbou, aby pomohli odhalit viníky těchto nehod. Své informace mohou lidé telefonovat na linku 158 nebo na číslo 974 326 111.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat