V letinském sociálním centru pohřešují dalšího seniora. Dnes po něm pátral policejní vrtulník

Dnes po poledni se rozjela v Letinech na jižním Plzeňsku opětovně pátrací akce. Tentokrát policisté pátrali po seniorovi, který se ztratil z tamního sociálního centra. Na pomoc policistům při pátrání přiletěl také policejní vrtulník s termovizí a k tomuto zařízení se sjelo hned několik hasičských jednotek z okolí. Ti všichni se aktivně zapojili do pátrání. 

pátrání po vodákovi, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

Podle našich informací se pohřešuje šestasedmdesátiletý Ladislav Dostál, který byl v tomto zařízení teprve krátce. Podle neověřených informací se měl muž údajně ztratit již v úterý večer. Ačkoliv tak v okolí zařízení a přilehlých lesů pátrali jak policisté, tak i vrtulník s teromovizí a hasiči, muže se nepodařilo najít.

V poslední době se tak jedná již o druhou pátrací akci, kdy policisté hledali ztraceného klienta z tohoto zařízení. Poslední pátrací akce se uskutečnila již 16. května, kdy policisté hledali seniorku. Ženu tehdy objevil policejní psovod poblíž nedalekých mokřadů (psali jsme zde).

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>