V Měčíně na Klatovsku kdosi kradl pečivo. Podobný případ se stal již také na Domažlicku

Policisté z Klatovska řeší kuriózní případ krádeže rohlíků. Ty ukradl zatím neznámý zloděj z uzamykatelné skříně u jedné z prodejen v Měčíně na Klatovsku. Z této skříně tento ´lump´ sebral zhruba 210 rohlíků. 

zloděj-si-souká-věci-za-bundu-ilustrační-Pnd-Foto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Dne 19. prosince 2017 přijali policisté oznámení o tom, že u prodejny v obci Měčín dosud neznámý pachatel v blíže nezjištěné době od 12 hodin dne 18. prosince 2017 do 6 hodin dne následujícího násilím odstranil visací zámek z petlice na skříni určené k uskladňování pečiva a ukradl z ní tři plastové přepravky s 210 rohlíky,“  sdělila mluvčí policistů Dagmar Brožová. Policisté provedli ohledání místa činu a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Tento případ však není ojedinělým. Zhruba před dvěma měsíci udeřil podobný zloděj také na Domažlicku. Po pachateli této krádeže policisté pátrají.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat