V následujících dnech tropy rozhodně nečekejme. Převážně bude chladněji a hrozí přeháňky

V následujících několika dnech tropy rozhodně nečekejme. Tak nějak by se dala shrnout předpověď počasí na následující dny. Podle všeho totiž má být chladněji a navíc hrozí přeháňky.

déšť, pndFoto: Ilustrační – silný déšť, Plzeňsko na dlani

Již dnes bude zataženo až oblačno, na většině území regionu hrozí déšť nebo přeháňky. Později k večeru by již mělo od severozápadu docházet k postupnému slábnutí srážek. Nejvyšší denní teploty budou v rozmezí od 19 do 22 °C.

Během středy se očekává oblačno a přechodně až zataženo. Zpočátku se však mohou ojediněle objevit přeháňky, které navíc postihnou celé území republiky. Během středečního večera by pak mělo docházet k postupnému ubývání oblačnosti a srážek. Nejvyšší denní teploty budou v rozmezí od 16 do 19 °C.

V průběhu čtvrtka se očekává polojasno až oblačno, během dne místy přeháňky. Nejvyšší denní teploty 16 až 19 °C. V pátek by mělo být oblačno až zataženo, ojediněle možný déšť. Později k večeru by již mělo docházet k ustávání srážek. Na víkend se očekává podle předběžných odhadů téměř shodné počasí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>