V Plzni se poběží půlmaratón v centru města. Trasa je dlouhá více jak 21 kilometrů

Již tuto sobotu 28. května se v Plzni uskuteční první ročník běhu v centru města. Akce s názvem Škoda FIT půlmaratón nabídne více jak 1500 běžcům možnost poměřit své síly. Jde tak o největší sportovní událost v Plzeňském kraji, jejímž cílem je přivést veřejnost ke zdravějšímu životnímu stylu. Záštitu nad touto akcí převzala dokonce také olympijská vítězka Dana Zátopková.  Start půlmaratónu je naplánován na 11. hodinu z náměstí Republiky.

půlmaraton Pk, zdroj - kupkFoto: Ilustrační, foto zdroj: KÚPk

Součástí této sportovní akce je také vložený dětský závod, rodinný běh nebo firemní štafety. Pro návštěvníky, kteří na akci zavítají, bude na náměstí Republiky připraveno mnoho akcí. Na své si tak přijdou jak příznivci sportu, tak i děti, pro které jsou připraveny nejrůznější atrakce. Na plzeňském náměstí tak nebudou chybět hry pro děti, jízdy na segwayích, lezecká stěna, vystoupení baletek a setkání s olympioniky.

Více k běhu zde

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>