V řece plavalo mrtvé tělo muže. Vše nasvědčuje tomu, že zemřel bez cizího zavinění

Klatovští kriminalisté se od včerejšího dne zabývají případem úmrtí šedesátiletého muže. Jeho mrtvé tělo objevil náhodný svědek včera dopoledne v řece Ostružná v Kolinci. Podle všeho zemřel muž nejspíše nešťastnou náhodou. Přesnou příčinu jeho smrti však musí určit až soudní pitva.

utonulý muž, zdroj - policie.czFoto: Ilustrační – nález mrtvého těla v řece, zdroj: policie.cz

„Policisté na tísňové lince v neděli 6. listopadu tohoto roku dopoledne přijali oznámení od občana, že v řece Ostružná v Kolinci se nachází tělo muže, jenž nejevil známky života. Na místo se dostavili policisté a byla zjištěna totožnost zemřelého šedesátiletého muže ze Sušicka. Prvotním ohledáním bylo cizí zavinění vyloučeno a zřejmě se jedná o nešťastnou náhodu. K objasnění příčiny úmrtí muže byla nařízena soudní pitva. Případ převzali policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování,“  upřesnila k nálezu mrtvého muže policejní mluvčí Dana Ladmanová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>