V Sulislavi došlo k tragédii. Muže tam zavalila hlína a kamení

Dnes, krátce před třetí hodinou odpoledne, došlo v Sulislavi na Tachovsku k tragédii, na jejímž konci byl těžce zraněný muž. Jeden z tamních dělníků totiž zapomněl ve výkopové jámě lopatu a vlezl pro ni. Ve chvíli, kdy muž slezl do jámy, nečekaně došlo k sesunutí stěn a jeho zavalení. Na muže se naráz sesunulo obrovské množství zeminy a kamení.

zasypaná dělník, autor . youtube - hasiči městěc královéFoto: Ilustrační – záchrana zavaleného muže, zdroj: youtube.com

Jak se nám povedlo zjistit, muž v důsledku zasypání utrpěl velmi vážná mnohačetná poranění. Aby hasiči tohoto muže zachránili, museli jej doslova vyhrabat. Jakmile se jim povedlo asi padesátiletého dělníka vyprostit, předali jej do péče záchranářům. Ti muže následně stabilizovali a zajistili jeho životní funkce. Poté byl dělník v kritickém stavu letecky dopraven do plzeňské fakultní nemocnice. Podle neoficiálních informací utrpěl muž mnohačetná zranění, která jej přímo ohrožovala na životě.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat