Ve Starém Plzenci řeší problémy. Jedním z nich je podvodník, druhý lidé, kteří ´huntují´ lesy

Ve Starém Plzenci řeší tamní starostka hned dva problémy naráz. Jedním z nich je podvodník, který obchází lidi ve městě a snaží se je okrást, kdy jako záminku používá výmluvu, že jde jménem starostky a je ze statistického úřadu. Druhý problém, který město trápí, jsou lidé, kteří na čtyřkolkách ´huntují´ tamní přírodu a lesy.

čtyřkolky v chko brdy, zdroj - policie,czFoto: Ilustrační, zdroj: policie.cz

„V žádném případě této osobě nesdělujte žádné informace, nevpouštějte ji do domu (bytu) a volejte policii,“  žádá město své občany, pokud se s podvodníkem setkají.

Jak město upřesnilo ve svém varování také na svých webových stránkách, problém s podvodníkem není jediný, který se v současné době objevil. V lesích kolem Starého Plzence se totiž poslední dobou objevují také bezohlední lidé, kteří na čtyřkolkách doslova ´huntují´ tamní přírodu.

„V lesích ve Starém Plzenci se vyskytují osoby na motorkách a čtyřkolkách. Prosíme, pokud kdokoliv spatří toto nežádoucí chování bezohledných řidičů, ať ihned zavolá na policii,“  doplnilo město k varování obyvatelům a návštěvníkům lesů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>