Večer před koncem roku se nesl v duchu velkých požárů, nehod a zaplaveného bytu

Pouhý den před koncem roku vyjížděli hasiči na řadě míst regionu k požárům, nehodám a také zaplavenému bytu. V pátek večer vyjelo zhruba deset hasičských jednotek na požár keltské vesničky poblíž Prášil na Šumavě. Jen o hodinu později vyjely tři jednotky k požáru udírny v Kolovči. Zdaleka se tak nejednalo jen o tyto dvě mimořádné události. Krátce před dvacátou hodinou vyjížděli tachovští hasiči také do Přimdy na Tachovsku, kde došlo v jednom z tamních domů k zatopení bytu v důsledku prasklého vodovodního vedení. Podle našich informací tekla voda z tohoto bytu dokonce ven z oken.

hasiči, pndFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

Po dvacáté hodině zasahovali hasiči z Plzně navíc také nedaleko Letkova, kde došlo k dopravní nehodě osobního vozidla se zraněním. Na místě podle předběžných informací došlo k nárazu jedoucího vozidla do kruhového objezdu a zranění řidičky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat