Vedení fakultní nemocnice došla s bezdomovci, kteří okupovali jejich pozemky, trpělivost

Vedení plzeňské fakultní nemocnice se rozhodlo vypořádat s kolinií bezdomovců, kteří si založili svůj brloh na jednom z pozemků, jenž patří právě této nemocnici. Na místo, kde bezdomovci tábořili, tak vyrazili pracovníci likvidační společnosti a strážníci, kteří vše uklidili a bezdomovce z tohoto pozemku vyhnali. Nepořádek, který po nich zůstal, byl nepředstavitelný!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFoto: Autentické foto z úklidové akce v kolonii bezdomovců, zdroj: MP Plzeň

„V několika kontejnerech a desítkách pytlů na odpad skončila spousta nepořádku jako jsou plastové láhve, papíry, tlející textilie, odpadky, kousky železných drátů a mnoho jiného,“  upřesnila k úklidové akci po bezdomovcích mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Pracovníkům, kteří úklid prováděli, asistovali strážníci městské policie, aby se předešlo případným neshodám a konfliktům mezi bezdomovci a pracovníky, kteří úklid prováděli. „Na místě byly nalezeny odhozené injekční stříkačky, které byly strážníky sebrány do speciálního kontejneru a odvezeny k odborné likvidaci. Vše odklidila firma, kterou zajistil majitel pozemku, tedy Fakultní nemocnice Plzeň, jíž patří poděkování. Na uklizený pozemek poté ještě dorazili pracovníci s motorovými pilami a stromy a křoviny prořezali,“  doplnila Pužmanová.

Místo, kde se ještě před úklidem povalovala halda odpadků, bude ze strany strážníků městské policie nadále kontrolováno tak, aby nedošlo k opětovnému usídlení těchto bezdomovců.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat