Z dobřanské psychiatrie neustále utíkají chovanci. Policie pátrá po dalším z nich

Jen za posledních osmačtyřicet hodin pátrali policisté po dvou osobách, které utekly během vycházky z dobřanské psychiatrické léčebny. Jednoho z hledaných se již podařilo mužům zákona chytit, druhý nadále zůstává v databázi hledaných. Jak se ukazuje, někteří z těchto ´útěkářů´ mohou být pro okolí potenciálně nebezpeční.

hledaný mirosl.vokáč, policie.czFoto: Hledaný Miroslav Vokáč, policie.cz

To je také případ hledaného Miroslava Vokáče. Ten utekl z léčebny již před dvěma dny. Zrovna Miroslav Vokáč je jedním z řady chovanců, u nichž může dojít ke změně zdravotního stavu, kdy by mohl ohrožovat sebe a okolí.

„Hledaný muž je vysoký přibližně 175 centimetrů, vysportované postavy. Má modré oči a v současné době je holohlavý. Naposledy měl na sobě zelenou mikinu, modré kalhoty a nosil u sebe tašku „ledvinku“. Muž je pacientem Psychiatrické nemocnice Dobřany a při vycházce utekl neznámo kam. Pokud by došlo k přerušení poskytované zdravotní péče, mohlo by dojít k ohrožení jeho zdraví nebo dalších osob a ke změně jeho chování,“  uvedli policisté k tomuto hledanému muži.

Současně také policisté žádají veřejnost o informace, které se týkají pohybu nebo pobytu hledaného. Lidé, kteří muže zahlédnou, by měli neprodleně informovat policisty na lince 158.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat