Z věznice na Příbramsku utekl nebezpečný vězeň, jenž je nejspíše ozbrojen. Může se pohybovat po celé republice!

Přestože poměrně často píšeme o útěcích chovanců z psychiatrických zařízení v našem regionu, rozhodli jsme se zveřejnit také čerstvou informaci o útěku vězně. K tomu došlo v sousedním regionu, kde utekl muž z věznice na Příbramsku. Podle informací, které se nám podařilo zjistit, může být tento uprchlík krajně nebezpečný a ozbrojený. Není však vyloučené, že se muž bude pohybovat po celém území republiky.

uprchlý kriminálník david vácha, policie.czFoto: Uprchlý vězeň David Vácha z Berounska, zdroj: policie.cz

„Policisté vyhlásili pátrání po čtyřiatřicetiletém muži, který dne 5. července 2016 v 15:15 hodin utekl z věznice Bytíz na Příbramsku. Tam si odpykává trest odnětí svobody za spáchání trestného činu krádež a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Hledaný muž je vysoký asi 178 – 180 cm, hubené postavy, má hnědočerné rovné vlasy a hnědé oči. Po celém těle má tetování, jako jsou nápisy, symboly, číslice a různé „obrázky“. V době útěku měl na sobě uprchlý muž bílé tričko a krátké kostkované kalhoty červené barvy,“  popsala útěk vězně policejní mluvčí Michaela Richterová z rakovnického útvaru Policie ČR.

Policisté v této souvislosti žádají veřejnost, aby se dotyčného muže nepokoušel nikdo zadržet. Pokud je muž ozbrojen, může se bránit! V případě, že uprchlého vězně kdokoliv zahlédne, měl by ihned volat policisty.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>