Za požárem kuchyně stála rychlovarná konvice. Škoda je půl milionu korun

Ve čtvrtek vyjížděli rokycanští hasiči do Holoubkova, kde byl nahlášen požár kuchyně. Podle všeho k požáru došlo v důsledku závady na rychlovarné konvici. Škoda, kterou oheň napáchal, se pohybuje kolem půl milionu korun. 

požár kuchyně od varné konvice, zdroj - HZSPkFoto: Autentické foto požáru kuchyně, zdroj: HZSPk

„Ve čtvrtek 7. prosince 2017 vyslalo operační středisko hasiče ze stanice v Rokycanech a obce Mýto do Holoubkova k požáru bytu. Současně vyhlásilo poplach místní jednotce SDH. Jednalo se o požár v kuchyni, na jeho likvidaci hasiči použili vysokotlaký proud, na odvětrání zakouřeného bytu a společných prostor celé budovy nasadili přetlakový ventilátor,“  sdělila mluvčí hasičů Pavla Jakoubková.

Hasiči prohledali všechny místnosti, ale žádnou osobu nenalezli. Následně překontrolovali zasahující hasiči také byty v sousedství, které však oheň ani kouř nijak nepoškodil. „Dle vyšetřovatele požár zavinila technická závada na rychlovarné konvici,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat