Zaměstnanec restaurace zmlátil hosta. Napadený muž však útok agresorovi vrátil!

Kuriózní případ nyní řeší plzeňští policisté. Konkrétně se jedná o napadení a následnou vendetu mezi dvěma muži. K události došlo toto pondělí v jedné z plzeňských restaurací. Tam totiž obsluhující muž napadl svého hosta, kterého zmlátil. Host se nejspíše s potupou nechtěl smířit, proto na nezbedného zaměstnance vytáhl teleskopický obušek a ´nakládačku´ mu vrátil. Původně napadenému muži tak nyní hrozí trestní stíhání. Také útočník však nevyvázne bez trestu.

teleskopický obušek, zdroj - youtubeFoto: Ilustrační, zdroj: youtube.com

„Policisté z obvodního oddělení policie Plzeň – střed se v současné době zabývají případem, ve kterém zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a výtržnictví. K tomuto jednání mělo dojít dne 18. července 2016 v restauraci v Plzni, když obsluhující muž měl nejprve fyzicky napadnout zákazníka, který jeho útok opětoval teleskopickým obuškem. V důsledku toho došlo ke zranění obsluhujícího muže, který byl následně převezen k lékařskému ošetření,“  sdělil policejní mluvčí Jan Koželuh.

Devětadvacetiletý muž, zaměstnanec restaurace, je podle policistů důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví. Zákazník, který byl tímto mužem původně napaden, je naopak podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Policisté se případem dále intenzivně zabývají.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat