Zaměstnankyně pošty kradla peníze. Celkem žena ukradla bezmála dva miliony korun!

Opravdu nepoctivou ženu vyšetřují policisté z Domažlic. Jedná se tak o třicetiletou pracovnici pošty, která od počátku letošního roku sprostě kradla peníze. Žena totiž pracovala jako obsluha poštovní přepážky. Celkem si tak nepoctivá žena nakradla bezmála dva miliony korun! Pokud ji soud shledá vinnou, může ji poslat až na několik let do kriminálu.

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Domažličtí kriminalisté dne 11. února 2016 zahájili trestní stíhání třicetileté ženy, kterou obvinili ze spáchání trestného činu zpronevěra. Obviněná od počátku letošního roku jako zaměstnankyně pošty na pozici přepážkový specialista bez souhlasu zaměstnavatele v rozporu s provozními předpisy, se kterými byla seznámena při nástupu do zaměstnání, řádně neodváděla peněžní prostředky z provozu pošty, které přijímala jako platby či vklady na účty ze strany zákazníků. Dále od zaměstnavatele žádala o nové příděly finanční hotovosti, které jí byly poskytovány. Peněžní prostředky v celkové výši 1 961 tisíc korun ve snaze obohatit se si průběžně brala a ponechávala pro vlastní potřebu,“  sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Podle jejích informací je obviněná žena stíhána policisty na svobodě. Pokud ji soud shledá vinnou, bude žena potrestána odnětím svobody na dva roky až osm let.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>