Zapáchající bezdomovec vyhrožoval prodavačce. Aby toho nebylo málo, začal se v obchodě také svlékat!

Opravdu nechutný zážitek má za sebou jedna prodavačka z plzeňské Americké ulice, kterou včera obtěžoval jeden z bezdomovců. Ten začal ženě v obchodě hrubě nadávat a navíc se také svlékat. Pobudovi vůbec nevadilo, že v obchodě jsou další lidé, kteří musejí jeho nechutné divadlo sledovat. 

vagabund na záchodcích, mpplzen.czFoto: Ilustrační – bezdomovec, který se zabydlel na záchodcích polikliniky, zdroj: MP Plzeň

„Do prodejny přišel muž chvilku po půl čtvrté odpoledne. Podle prodavačky nechutně zapáchal a začal se před ostatními svlékat. Když byl jí upozorněn na své chování, aby s ním přestal a odešel, začal jí slovně napadat a vyhrožovat jí. Jakmile však uslyšel přijíždět hlídku městské policie, měl se najednou k odchodu,“  popsala chování pobudy mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Jak se záhy ukázalo, strážníci dotyčného muže velmi dobře znají, neboť již několikrát jeho počínání řešili. Jde totiž o šestapadesátiletého muže z Písku. Toho hlídka strážců zákona zastihla ve chvíli, kdy se snažil z prodejny odejít. V průběhu jeho zadržení se jim muž snažil namluvit, že si tam byl zakoupit jenom doutník, aby měl co kouřit. Celou záležitost bude proto řešit příslušný správní orgán.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>