Žena bodla svého partnera kuchyňským nožem, policisté ji na místě zadrželi

Klatovští policisté se zabývají případem napadení muže, k němuž došlo toto pondělí v Klatovech. Při útoku utrpěl muž bodná zranění, která mu způsobila jeho partnerka kuchyňským nožem. Policisté ženu na místě zadrželi. 

nůž, zdroj - vybaven.czFoto: Ilustrační, zdroj: vybaven.cz

„Policisté z obvodního oddělení v Klatovech přijali oznámení o fyzickém napadení. V domě na náměstí Míru třiatřicetiletá žena po slovním napadání se svým osmačtyřicetiletým druhem jej fyzicky napadla a kuchyňským nožem, který držela v ruce, muži způsobila zranění. Muž byl se zraněním převezen do zdravotnického zařízení a po ošetření propuštěn,“  upřesnila policejní mluvčí Dana Ladmanová. Žena se po příjezdu policistů podrobila dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem.

„Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat